EUROYÖNETİM...Biz Neler Yapıyoruz ?

'' İş İş Yapmaz Adam İş Yapar. (bir müşterimiz) ''


Euroyönetim özünde ve önceliği  kişiye odaklı bir mülk yönetimi firmasıdır. Kişiye odaklı mülk yönetimi demek bir kişinin çeşitli yerlerde bulunan gayrimenkullerinin kiralanmasına, satılmasına, korunmasına yönelik tadilat işlerinin üstlenilmesi, hukuki destek verilmesi, vergi ödemeleri takibi, intikal işlerinin yapılması, yönetim kurullarında sizin adınıza bulunulması ve gerektiğinde şerh düşülmesi, inşaat izinlerinin alınması, inşaatının yapılması gibi aklınıza gayrimenkullerinizle alakalı gelebilecek bütün işlerin bir firma tarafından profosyenelce yapılması işlemidir.


Euroyönetim bugün kişiye odaklı hizmet anlayışından yola çıkarak paydaş hisseye sahip olduğumuz ortak yaşam alanlarının  yoğun olduğu plaza, iş merkezi ve binalarında yönetim kurullarında yer alması yanında çizgileri sözleşmelerle belirlenmiş yönetim işlerini idare etmiş olduğumuz yapılarda bulunmaktadir.Neden Biz ?

'' İyi Dostluklar Temiz Hesaplarla Kurulur. Balzac ''


Euroyönetim gayrimenkul mal sahipleri ve kiracılarının beklentilerini analiz eder. Mülklerinizi doğru fiyat ile pazarlamanız yanında, doğru yerlerde yatırım hamleleri içine girersiniz. Bu hamleleri yaparken euroyönetim bir aracı değil bir ortak olduğununu, bir işveren olduğunu unutmayınız.
Bu sitede yer alan görseller euroyonetim iş ve yaşam alanlarından orjinal kesitler içermektedir.
İşi Hem Kurar Hem Yönetiriz. Siz sadece Keyfinize Bakarsınız. Veya Bize kiralarsınız kira derdi neymiş diye düşünmezsiniz.


EUROYÖNETİM PARK --- Nişantaşı'nda toplam 4150 m2 kapalı otopark alanına ulaştık.

VALE PARK CAFE --  Türkiye'de ve Dünya'da Bir İlk

.

EUROYÖNETİM İZLEME ODALARI